Сепаратисти повернули бортові самописці "Боїнга"

Проросійські сепаратисти з так званої "Донецької народної республіки" передали малайзійським експертам "чорні скриньки" літака "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, який впав на сході України.

Передача бортових самописців, яка кілька разів відкладалася без пояснення причин, відбулася після опівночі в присутності журналістів.

Перед врученням апаратів малайзійській делегації так званий "прем'єр-міністр ДНР" Олександр Бородай виголосив промову, в якій поклав відповідальність за падіння літака на українську владу. Представники Малайзії, тим часом, мовчки стояли навколо нього, повідомляють журналісти.

Передача бортових самописців відбулася через кілька годин після того, як Рада Безпеки ООН одноголосно ухвалила резолюцію з вимогою негайно надати міжнародним організаціям доступ до місця катастрофи літака.

Лайнер, який летів з Амстердама в Куала-Лумпур, впав 17 липня поблизу селища Грабове Донецької області.

Влада України і країни Заходу переконані, що літак був збитий ракетою, випущеною з району, який контролюють бойовики "Донецької народної республіки". Сепаратисти заперечують причетність до катастрофи.

Новини на цю ж тему