Шахтар переміг київське Динамо 2:0

"Динамо" Копирайт изображения Reuters

Чемпіон України "Шахтар" Донецьк здобув шосту поспіль перемогу в Суперкубку, перемігши київський клуб "Динамо" з рахунком 2:0.

Матч, із якого стартує футбольний сезон України, проходив на стадіоні "Львів-Арена", побудованому до Євро-2012.

У складі "Шахтаря" не було шістьох гравців, які відмовилися повертатися в Україну після товариського матчу у Франції, мотивуючи своє рішення складним політичним становищем.

Рахунок у матчі за 15 хвилин до кінця відкрив нападник Олександр Гладкий, а незадовго до фінального свистка - на другій хвилині доданого часу - другий м'яч у ворота киян забив бразилець Марлос, який вийшов на заміну.

Перед початком матчу у Львові пройшов "Марш єдності", організований футбольними "ультрас" обох клубів і господарів матчу - вболівальників львівських "Карпат".