Українські війська взяли під контроль Сєвєродонецьк

Українські військові взяли під контроль місто Сєвєродонецьк в Луганській області. Про це з посиланням на начальника УМВС України в Луганській області Анатолія Науменка повідовили в МВС.

"У звільненні міста на Луганщині брали участь підрозділи Національної гвардії та МВС, - йдеться в оприлюдненому повідомленні. - Наразі під контролем силовиків перебувають усі життєво важливі об’єкти міста".

Силовики увійшли до будівлі міської ради, відділу міліції та місцевого управління з боротьби з організованою злочинністю, а також будівлі СБУ.

Українські підрозділи також звільнили утримуваних сепаратистами заручників.

"Були звільнені четверо заручників, мешканців сусідніх районів, які провели в полоні близько місяця. Звільнені повідомили, що терористи піддавали їх тортурам", - повідомляють в МЗС.

Крім того, в одній із будівель силовики виявили тіла двох розстріляних громадян, стверджують у відомстві. Нині з приводу заручників і загиблих ведеться розслідування.

Раніше сьогодні у РНБО повідомили, що сили АТО також взяли під контроль селище Георгіївка на Луганщині. Водночас триває протистояння у місті Лисичанськ.

Новини на цю ж тему