Уряд: експерти не мають претензій до українських диспетчерів

Міжнародні фахівці дійшли висновку, що малайзійський "Боїнг" рейсу MH17 не відхилявся від курсу та дотримувався встановленого маршруту. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті українського Кабміну.

Група у складі представників Британського бюро розслідування (AAIB) та Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) провела аналіз даних із засобів автоматичного спостереження та наземних радіолокаційних станцій.

"Літак на етапі польоту у повітряному просторі України перебував у межах встановлених маршрутів", - цитує прес-служба уряду висновки фахівців.

Таким чином, йдеться в повідомленні, зауважень до роботи українських диспетчерів у міжнародної експертної групи немає.

У четвер Україна остаточно передала проведення міжнародного розслідування катастрофи "Боїнга" Нідерландам, також зазначають в Кабміні.

Національне бюро з розслідування авіаційних подій України та Рада з безпеки на транспорті Нідерландів уклали відповідну угоду.

Голландська сторона затим координуватиме роботу інших міжнародних груп у розслідуванні, в тому числі української, малайзійської, австралійської, німецької, британської та російської.