СБУ звинувачує мешканця Черкас в підтримці сепаратистів

Працівники Служби безпеки в Черкасах затримали місцевого мешканця, якого підозрюють у постачаннях угрупованням на сході України ліків та обмундирування. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки в Черкаській області.

"У соціальних мережах 29-річний черкащанин організував дві групи сепаратистського спрямування, через які підбирав радикально налаштованих осіб для антиукраїнської агітаційної роботи на території регіону. Зловмисник зізнався, що планував відправити з Черкащини в зону АТО загін підготовлених найманців. Для отримання подальших інструкцій він планував зустрітися зі своїм "куратором" в Ростові-на-Дону - терорист після звільнення Краматорська від бойовиків втік до РФ", - повідомила речник облуправління.

В помешканні затриманого правоохоронці вилучили агітаційну літературу, наклад газети "Новороссийский курьер", партії ліків, військовий камуфльований одяг, комп’ютерну техніку.

Підозрюваний перебуває під вартою, триває досудове розслідування.

Йому інкримінують посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, створення терористичної групи чи терористичної організації.