Президент хоче, щоб уряд продовжував працювати - Данилюк

Петро Порошенко чекає повернення ситуації із відставкою уряду у юридичне поле - про це заявив представник президента в уряді Олександр Данилюк.

Як додав пан Данилюк, президент вважає, що за нинішніх обставин давати волю емоціям не можна та треба дотримуватися процедур і розуміти відповідальність.

"Якщо говорити неформально, то у такі часи треба тримати команду і забезпечувати злагоджену роботу і Кабміну, і президента, і Верховної Ради. Президент розуміє складність ситуації і він хоче, щоб ця команда і надалі працювала. Як кажуть, коней на переправі не міняють, а під час битви - тим більше", - заявив Олександр Данилюк.

За словами представника президента в уряді, навіть якщо парламент затвердить відставку прем'єра, він, а також його уряд, і надалі виконуватимуть свої обов'язки до проведення парламентських виборів.

Він нагадав, що Петро Порошенко вже звернувся до парламенту з проханням розглянути питання про довіру уряду, а також наступного вівторка розглянути законопроекти щодо бюджету і змін до податкового кодексу.

Водночас він відмовився коментувати, чи зустрічався або розмовляв президент із Арсенієм Яценюком після його заяви про відставку.