Прес-центр АТО: бойовики маскуються під урядові війська

Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook прес-служба антитерористичної операції, бойовики обстрілюють мирне населення, прикриваючись державною символікою України.

"В залякуванні українців терористи вдались до нової підлості. За даними розвідки Збройних сил України, два танки окупантів, що мали на броні надписи "На Київ" та "На Львів", після того як бандити зафарбували написи та почепили на них українську державну символіку (Державний Прапор України), розпочали обстріли житлових кварталів Донецька та інших прилеглих міст", - йдеться в повідомленні.

За даними прес-центру АТО, терористи намагаються утримати під своїм контролем міста Донецьк та Горлівка.

"Ситуація характеризується спробами незаконних збройних формувань утримати під своїм контролем міста Донецьк та Горлівка. Маргіналами ведеться активна агітаційна та пропагандистська робота серед місцевого населення на користь ДНР", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні прес-центру АТО сказано, що протягом минулої доби тривали обстріли аеропорту Луганська з установок БМ 21 "Град". Його обстрілювали о 17.25, 18.06, 22.25, 05.25. Втрат серед особового складу немає, а в 04.00 – з мінометів обстріляно блокпост поблизу населеного пункту Андріївка. Втрат немає.