РНБО: Сепаратисти замінували підходи до місця падіння літака

Сепаратисти обладнали бойові позиції на місці падіння малайзійського пасажирського літака неподалік Тореза, про це заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу у вівторок.

За даними РНБО, сепаратисти замінували підходи до місця падіння літака, а також стягнули на цю територію велику кількість важкої артилерії.

"Це унеможливлює роботу міжнародних експертів, які намагаються встановити причини падіння Боїнга", - сказав пан Лисенко.

Андрій Лисенко ствердив, що українська влада зробила все можливо, аби міжнародні експерти змогли почати працювати на території падіння літака.

Представник РНБО повідомив, що українські військові будуть перекривати канали постачання їжі та зброї сепаратистам, які перебуватимуть на цій території.

"Зараз ця територія тимчасово під контролем бойовиків. Українські військові не ведуть бойових дій з цими терористами. Бої ідуть за окремі населені пункти", - сказав Лисенко.

У середу міжнародні спостерігачі ОБСЄ знову не змогли потрапити на місце падіння малайзійського "Боїнга" в Донецькій області.

Як повідомив кореспондент BBC, спостерігачів зупинили сепаратисти на блокпосту, вони побачили попереду ознаки боїв - зокрема, дим, і повернулися до Донецьку.