У Донецьку, Луганську і Горлівці створено ще три гуманітарні коридори - АТО

Копирайт изображения Getty
Image caption Люди чекають на поїзд на центральному залізничному вокзалі Донецька

Командування АТО оприлюднило маршрути гуманітарних коридорів для виїзду мирного населення із Луганська, Донецька та Горлівки, які нині підконтрольні бойовикам. Відповідне повідомлення прес-центр АТО опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Згідно нормам міжнародного гуманітарного права, в умовах бойових дій у населених пунктах, їх жителям надається гуманітарний коридор для виходу у безпечні райони", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, із Донецька українські військові пропонують виїхати по Ленінському проспекту до об'їзної дороги, далі по трасі Донецьк-Курахове через Мар'їнку.

З Горлівки можна вибратися по проспекту Леніна, вулицях Маршала Жукова, Вітчизняній та Плеханова і далі по шосе Горлівка-Дружківка через Дзержинськ.

У Луганську коридор пролягає через вулиці Радянську, 16-а лінія, Фрунзе, Шевченка. 7-а лінія, Комінтерна і далі по трасі Луганськ-Щастя через Металіст.

У АТО закликали бойовиків визнати ці гуманітарні коридори.

"Особи, які порушують норми міжнародного гуманітарного права по відношенню до цивільних (утримують цивільне населення в районі бойових дій, перешкоджають виходу по гуманітарних коридорах), вважаються воєнними злочинцями", - застерігають в АТО.

Новини на цю ж тему