Бойовики обстріляли беззбройних військових 72-ої бригади - АТО

ATO Копирайт изображения Getty

Бойовики вранці у вівторок обстріляли колону неозброєних українських військових із 72-ої механізованої бригади Збройних сил України, які поверталися із вимушеного перебування в Росії. Про це повідомляє прес-служба АТО.

"Вони (бойовики - Ред.) обстріляли колону беззбройних українських військовослужбовців 72-ої бригади (195 чоловік), які поверталися з території Російської Федерації", - йдеться у повідомленні прес-служби на сторінці у Facebook.

У АТО припускають, що сепаратисти знали про маршрут пересування українських військових. "Їх підлий напад скерований на дискредитацію командування сил АТО та керівництва держави", - заявили в АТО.

За даними штабу антитерористичної операції, у понеділок 72-а бригада чотири години перебувала під постійним обстрілом з мінометів, танків, важкої артилерії і "Градів".

Частині підрозділу вдалося вирватися з оточення, однак інша частина вимушена була відступити до російських прикордонних пунктів, перед тим знищивши боєприпаси та бойову техніку.

У РНБО повідомляли, що станом на 17:00 на території Росії перебував 171 український військовий і 140 прикордонників, які були змушені перейти кордон в районі пункту пропуску "Гуково".

Водночас за інформацією прикордонної служби ФСБ Росії, кордон перейшли 438 українських солдатів, з них 164 - прикордонники та 274 - військовослужбовці 72-ї механізованої бригади.

72-га бригада перебувала в оточенні під Червонопартизанськом кілька тижнів. Джерело ВВС в бригаді повідомляло про тривалі обстріли військових, як з боку бойовиків, так зі сторони Росії.

Новини на цю ж тему