З Росії повертається нова група українських вояків

У Росії заявляють, що відправили в Україну ще близько 200 військових, які в ніч на понеділок перейшли кордон і опинилися в Ростовській області.

Про це повідомив у середу ИТАР-ТАСС керівник прес-служби регіонального прикордонного управління ФСБ РФ Василь Малаєв.

Речник інформаційного центру РНБО підтвердив, що українці прямують на батьківщину, але відмовився надати деталі, поки військові не опиняться в безпеці.

"Більшість із цих військовослужбовців усвідомлює, що в Україні на них може чекати відповідальність за залишення позицій. Але, незважаючи на це, вони все одно вирішили повернутися додому", - сказав пан Малаєв.

За його словами, військових передадуть Україні у пункті пропуску "Весело-Вознесенка".

Пан Малаєв додав, що у Росії українські солдати перебували в спеціальному наметовому таборі неподалік від кордону і були забезпечені всім необхідним.

У ніч на понеділок кількасот силовиків, зокрема з 72-ї моторизованої бригади та прикордонної служби, звернулися до російських прикордонників з проханням пропустити їх на територію РФ через пункт пропуску "Гуково".

Пізніше того ж дня більш ніж 180 солдат висловили бажання повернутися на батьківщину. Їх передали в Україну в пункті пропуску "Матвєєв Курган".