СКР: українські вояки звинувачуються у незаконних методах війни

Слідчий комітет Росії звинувачує 5 військових з 72-ї білоцерківської бригади, яких затримали у Ростовській області, у "використанні заборонених засобів та методів війни".

"Були допитані як свідки понад 400 українських військовослужбовців та прикордонників, які перетнули кордон РФ 3 серпня", - повідомляється на веб-сайті СКР.

Російські слідчі провели слідчі дії щодо "причетності цих військових до злочинів проти мирних громадян на території Луганської і Донецької областей".

За їх результатами затриманий як підозрюваний командир першого батальйону 72 бригади Збройних сил України Іван Войтенко та його підлеглі: заступник командира Віталій Дубиняк, командир танкового батальйону Олександр Поляков, начальник штабу Олександр Охріменко і командир першої роти Дмитро Устилко.

У СКР говорять, що затримані визнають факт своєї участі у військових діях, однак заперечують використання зброї проти мирних громадян. Але російські слідчі заявили про те, що в них є докази обстрілів міст Краснопартизанськ та Краснодон саме 72-ю бригадою.

Новини на цю ж тему