Російський посол звинуватив британські ЗМІ в неправді

Посол Росії у Великій Британії Олександр Яковенко під час зустрічі з представниками британського МЗС заявив, що повідомлення про перетин кордону України російської бронетехнікою не відповідають дійсності і є перекрученнями ЗМІ.

"Посол Яковенко зазначив, що дані публікації, як і багато чого з того, що пишеться в останній час стосовно ситуації в Україні британськими ЗМІ, не відповідає дійсності. На цей рахунок є відповідні заяви російських компетентних органів", - заявили в російській дипломатичній місії за підсумками зустрічі.

Британія викликала російського посла Олександра Яковенка з вимогою дати пояснення з приводу повідомлень про входження російських військ на територію України. Про це напередодні повідомляли британські журналісти, за словами яких, російська військова техніка проїхала на територію сусідньої держави, скориставшись відсутньою секцією загорожі.

Федеральна служба безпеки Росії заперечила інформацію про російську військову техніку на території України.

Однак президент України Петро Порошенко в розмові з британським прем'єром Кемероном повідомив, що сили АТО минулої ночі знищили частину російської колони.

Новини на цю ж тему