АТО: в Іловайську триває бій

Сили антитерористичної операції продовжують "зачистку" Іловайська Донецької області - про це повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Інформацію про бої в Іловайську також підтвердили сепаратисти. На сторінці "ополчення Новоросії" у соціальній мережі "Вконтакте" стверджують, що нібито наступ українських військових на місто відбили.

"Українськими силовиками здійснювалися безуспішні спроби взяти під контроль населені пункти Ясинувата і Іловайськ, здійснювалися неодноразові атаки, спрямовані на контроль над населеним пунктом Торез. У ході запеклих боїв усі атаки були відбиті", - ідеться у повідомленні.

За словами Дмитра Тимчука, активні бойові дії також тривають у районах міст Ясинувата, Донецьк, Луганськ, Горлівка та Алчевськ.

Пан Тимчук повідомив, що бойовики за підтримки танків вже другу добу атакують позиції сил АТО поблизу Саур-Могили, проте усі атаки відбили з допомогою артилерії. Окрім того, за його словами, українських військових у районі села Лужки Старобешівського району Донецької області обстріляли "Градами" з боку Росії.

Можливості підтвердити цю інформацію з незалежних джерел наразі немає.