Аваков закликав "Правий сектор" офіційно вступати до лав силовиків

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав членів "Правого сектору" офіційно вступати до силових структур України.

Про це йшлося на зустрічі урядовця з речником "Правого сектору" Бориславом Березою.

Повідомляється, що метою перемовин було налагодження комунікації між МВС і "Правий Сектором", а також обговоренню шляхів обмеження незаконного трафіку зброї із зони АТО в інші області України

Веб-сайт міністерства повідомляє, що "Аваков з повагою ставиться до вкладу членів організації "Правий Сектор" в боротьбі з тероризмом", але наполягає на отриманні легального статусу для її озброєних членів.

"Для цього є можливість легалізації підрозділів "Правого Сектора" у структурах Збройних Сил України або структурах МВС України, або в структурах СБУ", - зазначив Арсен Аваков.

Також повідомляється, що за результатами зустрічі "сторони домовилися регулярно обмінюватися інформацією і співпрацювати в справі захисту України від терористичної загрози".

Раніше з`являлися новини про те, що "Правий сектор" звернувся до президента Петра Порошенка з вимогою навести лад у міліції та припинити затримання своїх активістів. Керівник МВС Арсен Аваков назвав це передвиборчим піаром.

Пізніше керівник "Правого сектору" Дмитро Ярош у відеозверненні заявив, що активісти організації залишаються на фронті та відмовляються від свого ультиматуму, адже частина їх вимог виконана.

Новини на цю ж тему