МВС і Нацрада перевірять телемережі - Геращенко

Міністерство внутрішніх справ допоможе Нацраді з питань телебачення і радіомовлення виявити заборонені до трансляції в Україні російські телеканали. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"МВС спільно з Нацрадою з телерадіомовлення буде щільно сприяти виявленню трансляції заборонених судами російських телеканалів", - заявив він на прес-конференції.

За його словами, у вівторок глава МВС Арсен Аваков має підписати указ, за яким кожне районне управління МВС буде зобов'язане проводити моніторинг кабельних мереж для виявлення порушень із трансляцією 8 заборонених російських каналів. Дані такої перевірки передаватимуться до Нацради для застосування відповідних заходів.

Крім того, міліція і Нацрада проводитиме перевірку телемереж на базах відпочинку і в готелях, які працюють із так званими колективними передавачами.

Також пан Геращенко зазначив, що "можливо, у майбутньому постане питання про приглушення сигналів (російських телеканалів - Ред.) у прикордонних з Росією українських населених пунктах".