Клімкін написав листа льотчиці Надії Савченко

Міністр закордонних справ Павло Клімкін написав листа підтримки українській льотчиці Надії Савченко, яка перебуває в російській в’язниці у Воронежі.

Фото свого листа і відповіді на нього Павло Клімкін опублікував у Twitter.

"Ви - надія України на перемогу нашого духу. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб витягти Вас з неволі. Ми переможемо, тому що правда завжди перемагає. А правда за нами. Тримайтеся! Не можу навіть уявити через, що вам доводиться пройти", - йдеться у листі.

У свою чергу Надія Савченко в листі у відповідь подякувала Павлу Клімкіну за підтримку.

"Я витримаю стільки, скільки треба. Головне мені знати, що це потрібно Україні. Якщо моєму українському народові потрібно моє життя в російській в’язниці, то я ще посиджу. Але мені б дуже хотілося бути з моїм народом в бою і в боротьбі. Та я тільки солдат, тому Вам видніше, де я принесу більшу користь Україні", - написала пані Савченко.

Надія Савченко та її захист стверджують, що жінку викрали бойовики на Луганщині та незаконно переправили на територію РФ.

Російські слідчі звинувачують українську льотчицю в причетності до вбивства російських журналістів. У СК кажуть, що пані Савченко перейшла кордон із Росією без документів під виглядом біженки.