Яценюк: бойовики сплановано знищують інфраструктуру

Сепаратисти на сході України умисно знищують об'єкти інфраструктури, аби завдати економічних збитків Україні, заявив на засіданні уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"За нашими даними бойовики, вогонь яких коригується з боку Росії, точково б'ють по найбільш важливих об'єктах української інфраструктури, - заявив прем'єр-міністр. - Щохвилинно умисно наносяться мільйонні збитки Україні".

За словами Яценюка сепаратисти сплановано знищують шахти, електростанції, електромережі, залізничні шляхи, мости та комунікації.

Напередодні у ході робочої поїздки до Черкаської області Арсеній Яценюк заявив, що збитки від бойових дій на сході України можуть сягнути 8 мільярдів доларів, замість заявлених раніше 8 мільярдів гривень.

"Наш економічний розвиток напряму залежить від подій на сході. Тому для нас вкрай важлива стабілізація ситуації на сході України", - зазначив прем'єр, додавши, що Україна водночас продовжує співпрацю з міжнародними кредиторами попри бойові дії на Донбасі, а також очікує від МВФ позитивного рішення 29 серпня щодо надання Україні другого траншу кредиту.

У МВФ у середу підтвердили, що планують засідання щодо України на 29 серпня.