До Малайзії привезли перші тіла із загиблими з "Боїнга"

Malaysia Копирайт изображения BBC World Service

Літак із першими 20 тілами загиблих із малайзійського "Боїнга" рейсу MH17 приземлився у Куала-Лумпур. У Малайзії оголосили день жалоби за жертвами авіакатастрофи.

Спеціальний чартерний рейс вилетів напередодні із Амстердама і приземлився у малайзійській столиці у п'ятницю о 10:00 за місцевим часом (05:00 за Києвом).

Невеликий підрозділ малайзійських солдатів супроводжував труни із тілами жертв, загорнуті у малайзійські стяги, від літака до білих катафалків.

Домовини пізніше передадуть родичам та близьким загиблих для поховання.

По всій країні у цей день приспущені національні прапори. На час двох хвилин мовчання у Малайзії зупиниться громадський транспорт та залізниця. На трасах автомобілістам також дадуть спеціальний сигнал зупинити на деякий час авто.

Подібні жалобні церемонії проходять у Малайзії уперше. До цього скорботу оголошували тільки за членами королівської сім'ї та уряду.

Малайзійський "Боїнг", що здійснював рейс із Амстердама до Куала-Лумпур, був збитий над сходом України 17 липня. Із 298 людей на борту, 43 - громадяни Малайзії. Усі пасажири на члени екіпажу загинули.

У Нідерландах, де нині триває судмедекспертиза знайдених останків загиблих, фахівцям вдалося розпізнати загалом вже 28 малайзійських громадян.

Раніше на місці катастрофи на Донеччині вдалося знайти близько 200 тіл жертв катастрофи. Пошуки були призупинені через поновлення бойових дій біля місця аварії.

Новини на цю ж тему