США запевнили Україну в своїй підтримці

Президент США Барак Обама та держсекретар США Джон Керрі привітали Україну з 23-ю річницею Незалежності.

Президент Барак Обама в своєму привітанні ствердив, що Сполучені Штати цінують свою дружбу з народом України та сподіваються на продовження співробітництва.

Пан Обама відзначив, що для України минулий рік "був водночас обнадійливим і непростим". "Але і в кращі часи, і в найскладніші моменти люди в Україні мають знати, що Сполучені Штати є партнером і другом. Ми рішуче підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України, ми рішуче підтримуємо право України обирати своє власне майбутнє", - цитує привітання американського президента прес-служба президента України.

Президент США відзначив важливість підписання Угоди про асоціацію України та ЄС. "Ця подія стала значним кроком на шляху побудови більш демократичної, процвітаючої та справедливої України", - сказано в привітанні.

Напередодні Дня незалежності держсекретар США Джон Керрі також привітав українців зі святом, повідомляє посольства США в Україні.

Він відзначив, що під час останнього візиту до України "був вражений надзвичайною силою українського народу".

"З тих пір як ви здобули незалежність, і особливо протягом останнього бурхливого року, народ Сполучених Штатів з гордіcтю підтримував народ України на шляху до більш мирного, демократичного, процвітаючого й європейського майбутнього. Будь-то в Києві, Криму чи Донецьку, Сполучені Штати твердо мають намір підтримувати право всього українського народу обирати свій власний шлях", - сказав пан Керрі.