Москва пропонує внести поправки в Угоду про асоціацію

Копирайт изображения Getty
Image caption Міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв

Міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв та помічник президента РФ Андрій Белоусов вважають, що Москва і Київ домовляться про внесення поправок до Угоди про асоціацію України з ЄС щодо пунктів, які містять ризики для Росії.

Російські представники пообіцяли надати пакет пропозицій до зустрічі 12 вересня у Брюсселі, повідомляє агенція "Інтерфакс".

"Я вважаю, що ми можемо до цієї зустрічі підготувати вже конкретні поправки не тільки в додаток (до угоди про асоціацію – Ред.), але я не виключаю, що і в текст базової угоди", - сказав міністр Олексій Улюкаєв.

Він ствердив, що поправки "будуть прийнятні для всіх сторін".

Помічник президента РФ Андрій Бєлоусов сказав, що "українська сторона допускає можливість" внесення поправок до додатку до Угоди.

"Українська сторона говорила, що вони принаймні в текст додатка (до угоди – Ред.) можуть внести зміни", - сказав Андрій Бєлоусов.

Президент Петро Порошенко за підсумками зустрічі у Мінську повідомив про домовленість почати консультації на рівні експертів щодо зони вільної торгівлі України та ЄС.

Під час зустрічі з Верховним комісаром ЄС Кетрін Ештон пан Порошенко сказав, що текст Угоди про асоціацію залишиться незмінним.

Він ствердив, що Верховна Рада ратифікує Угоду в вересні.

Новини на цю ж тему