Україна і Європарламент синхронно ратифікують угоду про Асоціацію

Копирайт изображения twitter.com poroshenko

Президент України Петро Порошенко та Президент Європейського Парламенту Мартін Шульц на зустрічі у Брюсселі домовились про те, що Верховна Рада та Європейський Парламент ратифікують Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі Україна – ЄС синхронно.

Петро Порошенко подякував Мартіну Шульцу за підтримку цієї ініціативи. "Це буде визначний день для України і Європи", – сказав Петро Порошенко в інтерв’ю журналістам після зустрічі.

За словами пана Порошенка, Україна запросила Європарламент направити своїх спостерігачів до нашої держави для спостереження за перебігом передвиборчої кампанії та ходом виборів до Верховної Ради України 26 жовтня. "Ми разом зробимо все можливе, щоб ці парламентські вибори були дійсно прозорими, справедливими і стали справжнім волевиявленням громадян", - сказав він.

Петро Порошенко подякував Мартіну Шульцу за "інтерес до ситуації в нашій державі". Він вислови сподівання, візит Президента Європейського Парламенту в Україну, запланований на 12 вересня, продемонструє солідарність європейців з українським народом. "Я ніколи не бачив Європу такою єдиною, як зараз, коли вона об’єдналася у солідарності з Україною", - сказав пан Порошенко.

"Нарешті ми фіксуємо отримання військово-технічної допомоги від ЄС. Це підвищить боєздатність наших Збройних Сил", - написав президент України у своєму Твітер-акаунті.

Мартін Шульц запевнив Петра Порошенка у повній підтримці України у рамках інституцій ЄС в питаннях захисту її суверенітету та територіальної цілісності.

11-12 вересня Україну також відвідає Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.