Порошенко: для України критично важливо отримати допомогу

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з американським сенатором Робертом Менендесом заявив про необхідність допомогти українським військовим у конфлікті на Донбасі.

Раніше сенатор Роберт Менендес закликав президента США Барака Обаму розглянути можливість надати Україні зброю, а також посилити санкції проти Росії.

Як повідомляє прес-служба голови держави, пан Порошенко відзначив, що українські Збройні сили мали значний прогрес у протидії бойовикам, "доки не втрутилась російська армія".

"Зараз для України є критично важливим отримати допомогу у її боротьбі за свободу, демократію, суверенітет", - цитує президента прес-служба.

В той же час сенатор Менендес відзначив, що події на сході України "загрожують всьому світові".

Президент Порошенко подякував конгресу США за ініціативу надати Україні статус основного союзника поза блоком НАТО. "Це дозволить нам отримати нові можливості від співпраці зі Сполученими Штатами та посилити свою безпеку", - сказав Петро Порошенко.

Також президент Порошенко ствердив, що під час свого візиту до Вашингтона у вересні має намір підняти питання про визнання "ЛНР" та "ДНР" "терористичними організаціями".

У законодавстві США передбачена спеціальна процедура визнання організації "терористичною" та накладення на неї жорстких санкцій.