ОБСЄ: ані сили АТО, ані бойовики не контролюють околиці Маріуполя

Маріуполь Копирайт изображения AFP

Обстріли околиць Маріуполя тривали впродовж усього дня, повідомляє моніторингова місія ОБСЄ із посиланням на слова місцевих жителів.

Обстріл селищ Широкине і Безіменне, що у 24 і 34 кілометрах на схід від Маріуполя, почався близько 12:40 дня, йдеться у звіті експертів із відвідин цих населених пунктів.

"Місцеві жителі повідомили моніторинговій місії, що бої між українською армією і підрозділами бойовиків тривали впродовж усього дня", - кажуть в ОБСЄ.

За словами жителів села Бердянського, внаслідок атаки на Широкине були жертви серед населення. Крім того, у Широкиному через обстріли зруйнована місцева електростанція, жителі селища залишилися без світла.

"Схоже, що ані українські війська, ані бойовики не контролюють цей населений пункт", - підсумовують експерти й зазначають, що також чули звуки артилерійський атак з боку Безіменного.

Напередодні влада Маріуполя заявила, що обстріли околиць - це, ймовірно, "така розвідка боєм і провокація з метою створити паніку".

Губернатор Донеччини Сергій Тарута повідомив, що українським силам вдалося зупинити атаку сепаратистів у прилеглих до Маріуполя селищах.

Новини на цю ж тему