У Сімферополі наклали арешт на сім приміщень фонду "Крим"

У середу судові пристави повідомили керівника фонду "Крим" про заборону розпоряджатись сімома приміщеннями у столиці Криму, згідно з рішенням Центрального райсуду міста. Про це ВВС Україна повідомив голова фонду Різа Шевкієв.

Серед нерухомості, яка опинились під судовою забороною - приміщення офісів Меджлісу, редакція кримськотатарського журналу "Yıldız" та квартири, у яких тимчасово живуть кримські татари.

"Якщо протягом доби я не підкорюсь рішенню, об’єкти обіцяють взяти під арешт. Також вони попередили про заморожування рахунків фонду", - сказав пан Шевкієв.

Зі слів пана Шевкієва, судові пристави заявили йому, що діють згідно з рішенням Центрального райсуду, за яким його визнано боржником.

Однак, як ствердив голова фонду, у суді йому не змогли надати копію цього рішення суду.

"У санкції був відповідний номер та дата його ухвалення. Я пішов до того суду, однак мені не змогли надати рішення. Потім я попросив у пристава копію рішення, на що він відповів, що її нема. Начебто реквізити судового рішення були у листі з прокуратури Криму, а самого рішення вони також не бачили", - розповів глава фонду "Крим".

Пан Шевкієв повідомив, що має намір звертатись до прокуратури.