ЦВК зареєструвала списки чотирьох партій

Центральна виборча комісія у вівторок зареєструвала кандидатів у народні депутати за виборчими списками партій"Народного фронту", "Сильна Україна","5.10" та Інтернет партії, повідомляє агенція "Інтерфакс".

До списку "Народного фронту" входять 222 кандидата, серед них у першій п’ятірці прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, активістка Евромайдана, радник міністра внутрішніх справ Тетяна Чорновіл, голова Верховної Ради Олександр Турчинов, екс-секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій та командир батальйону "Миротворець" Андрій Тетерук.

За списком партії "Сильна Україна" зареєстровані 200 кандидатів у народні депутати. Список очолили лідер партії Сергій Тігіпко, екс-голова СБУ Валерій Хорошковський, народний депутат Світлана Фабрикант, голова Запорізької обласної партійної організації Андрій Гамов та ген директор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа.

При цьому ЦВК виключив зі списку партії "Сильна Україна" колишнього генерального прокурора Святослава Піскуна у зв'язку з тим, що він не проживав на території України останні 5 років.

За списком партії "5,10" зареєстровано 173 кандидата, список очолив її лідер Геннадій Балашов.

За списком Інтернет партії ЦВК зареєстрував 17 кандидатів.

Раніше ЦВК зареєстрував у багатомандатному окрузі партії ВО "Батьківщина", "Громадянська позиція", "Відродження", "Цивільний Рух" і Комуністичну партію України.