Українські біженці повертаються із Росії на Донбас - голова адміністрації Путіна

У Росії констатували, що частина українських біженців, які приїхали до Росії, почала повертатися назад на схід України. Про це повідомив голова адміністрації російського президента Сергій Іванов.

"У останні дні ми помітили процес, коли частина біженців стала повертатися назад на південний схід України - в Донецьку і Луганську області", - заявив він під час відвідин Курильських островів.

За даними Міграційної служби РФ, з початку року більше 121 тис українців висловили бажання отримати прихисток в Росії. Ще понад 138 тис громадян України подали заявки на те, щоб залишитися в РФ у іншому статусі: отримати тимчасовий або постійний дозвіл на проживання, або ж скористатися програмою "переселення співвітчизників".

У понеділок у Міжвідомчому координаційному штабі повідомили, що на Донбас повернулися майже 52 тисячі людей, які тимчасово залишили свої домівки.

У Державній службі України з надзвичайних ситуацій зазначають, що нині в Україні близько 290 тисяч внутрішньо переміщених жителів східних регіонів і Криму.