Гройсман обговорить в Брюсселі допомогу Україні

Віце-прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вирушив до Брюсселя, де у середу та четвер зустрінеться із представниками Єврокомісії та експертами ЄС, повідомляє прес-служба уряду.

Український посадовець проведе перемовини з єврокомісаром з питань регіонального розвитку Йоханнесом Ханом, президентом комітету регіонів Мішелем Лебраном та керівництвом гуманітарного офісу Єврокомісії.

Пан Гройсман також зустрінеться з єврокомісаром з питань розширення Штефаном Фюле та експертами, відповідальними за підготовку донорської конференції з відновлення Донбасу.

Урядовець обговорить шляхи надання Україні фінансової і гуманітарної допомоги та розширення регіональної співпраці з ЄС за рахунок нових програм та стратегій, зазначають у прес-службі.

У свою чергу український міністр закордонних справ Павло Клімкін написав на своїй сторінці у Twitter в середу вранці: "Вилітаємо зараз з Володимиром Гройсманом в Брюссель. Зустрічі з НАТО та ЄС".

Павло Клімкін планує відвідати штаб-квартиру ООН, де зустрінеться із новим генсеком Єнсом Столтенбергом. Співрозмовники планують обговорити питання реформи української системи безпеки і оборони.