У ДНР заявляють, що сепаратисти не могли збити МH17

Один з лідерів "ДНР" Андрій Пургін заявив, що у проросійських бойовиків не було можливості збити малайзійський боїнг та заперечив оприлюднені у ЗМІ висновки німецької розвідки.

Напередодні німецький журнал Spiegel оприлюднив звіт розвідувальної служби Німеччини, в якому ймовірно йдеться, що малайзійський пасажирський літак, який летів рейсом MH17 над Донецькою областю, збили проросійські сепаратисти.

"Ці звинувачення щодо нас безглузді навіть у тій частині, що бойовий розрахунок системи" Бук" складається не менше як з чотирьох, а то й з восьми машин, які виконують різні дії з підтримки ракетного комплексу", - заявив Андрій Пургін у коментарі агенції "Інтерфакс".

"У свою чергу екіпаж цієї системи в обов'язковому порядку - висококваліфіковані та спеціально навчені фахівці. Ополченець ж, який вчора був шахтарем, а сьогодні зі зброєю в руках захищає свою землю, знаннями і навичками для роботи на такому складному пристрої не володіє", - сказав представник "ДНР".

Він також висловив припущення, що німецька розвідка могла прийняти за сепаратистів українських військових.

Київ раніше заявляв, що українські військові не причетні до авіакатастрофи, і покладав відповідальність на Росію та проросійських сепаратистів на Донбасі.