Збірну Сербії покарали за інцидент у грі з Албанією

УЄФА вирішила позбавити футбольну збірну Сербії трьох очок, не дивлячись на те, що перед цим сербам присудили технічну перемогу з рахунком 3:0 у відбірній грі до Євро-2016 з албанцями.

Відбірковий матч чемпіонату Європи з футболу 2016 року між збірними Сербії та Албанії, що проходив у Белграді, зупинили через заворушення на стадіоні та на полі.

Наприкінці першого тайму за рахунку 0:0 з трибун запустили радіокерований вертоліт з албанським прапором. Захисник сербів зірвав прапор, після чого кілька гравців албанської збірної спробували його відібрати.

Між футболістами спалахнула бійка, на поле вибігло кілька вболівальників. Арбітр зустрічі Мартін Аткінсон відвів команди в підтрибунне приміщення.

За результатами зустрічі УЄФА присудила технічну поразку збірній Албанії та оштрафувала футбольні федерації обох країн на 100 тисяч євро. Також, як повідомляється на сайті Футбольного союзу Сербії, її команда змушена буде провести дві домашні гри без глядачів.

Сербський міністр закордонних справ Івіца Дачіч назвав політичною провокацією зрив футбольного матчу між Сербією та Албанією.

Новини на цю ж тему