Порошенко: вибори до Ради проходять без суттєвих порушень

Позачергові парламентські вибори в Україні проходять без суттєвих порушень, заявив під час голосування на дільниці у Києві український президент Петро Порошенко.

"Я щасливий, що вибори сьогодні відбуваються без суттєвих порушень. Я щасливий, що ми маємо вибори, які відповідають всім європейським демократичним стандартам, і я сподіваюся, що запит українського народу на оновлення влади, на формування коаліції нарешті буде задоволений", - сказав він журналістам.

Президент зазначив, що повернувся зі сходу України, де слідкував за проведенням голосування. "Мені приємно було побачити, що чутки про те, що не відкриється велика кількість дільниць на Донбасі, не відповідають дійсності", - зазначив він.

Пан Порошенко також висловив сподівання, що у майбутній Раді зможе сформуватися коаліція демократичних сил із щонайменше 300 депутатів.

"Я не сподіваюся, я абсолютно впевнений, що після цих парламентських виборів буде практично повна конституційна більшість проєвропейської коаліції", - наголосив він.