Адвокат: обрання Савченко в Раду вплине на хід справи

Адвокат українки Надії Савченко Ілля Новіков заявив Російській службі Бі-бі-сі, що після її обрання до Верховної Ради процес у "справі Савченко" в Росії вестиметься зовсім по-іншому.

"Тепер ми можемо бути впевнені, що в будь-яких переговорах, які вестимуться за участі російської влади, питання Савченко буде внесене до порядку денного", - вважає пан Новіков.

Раніше у "Батьківщині" заявляли, що пані Савченко як депутата можуть зробити делегатом ПАРЄ, розраховуючи на надання їй міжнародного імунітету. Проте, як каже Ілля Новіков, юридично депутат іншої країни не має жодного імунітету від переслідування в Росії.

У понеділок московський суд продовжив термін утримання Надії Савченко під вартою до 13 лютого 2015 року. За словами її адвоката, таке рішення суду захист очікував.

"Російські суди вкрай рідко відмовляють слідчим у продовженні арешту. У цій справі, яка перебуває під контролем на найвищому рівні, жоден суддя не наважився б відпустити на свободу людину, над головою якої нависли такі хмари", - зазначив пан Новіков.