Кличко обіцяє зберегти кінотеатр "Жовтень"

Кличко біля Жовтня Копирайт изображения kiev.klichko.org
Image caption Віталій Кличко пообіцяв провести у четвер нараду щодо кінотеатру "Жовтень"

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що "не дозволить відібрати" кінотеатр "Жовтень", у якому в ніч на 30 жовтня сталася пожежа.

"Хочу сказати одне: ми не дозволимо відібрати "Жовтень", який став символом інтелектуального кіно для столичних глядачів", – цитує Київського міського голову сайт мерії.

Віталій Кличко зазначив, що правоохоронці не відкидають версію про підпал приміщення, навколо якого протягом останніх років тривали суперечки і судова тяганина.

"Загоряння, за попередньою інформацією, сталося о 21:45 в середу, під час сеансу на задніх рядах кінозалу. Пожежні і МНС спрацювали оперативно, людей евакуювали, постраждалих немає. Вогонь локалізували", – розповів Віталій Кличко, який прибув вночі на місце пожежі.

Київський мер також пообіцяв, що у четвер проведе оперативну нараду з керівниками профільних відомств столиці щодо ситуації з кінотеатром "Жовтень" та можливостей якнайшвидшої його відбудови, йдеться на сайті КМДА.

Прес-служба кінофестивалю "Молодість", який проходить у "Жовтні", повідомила, що "невідомі підпалили зал кінотеатру" під час показу фільму, що входить до програми квір-кіно "Sunny Bunny".

Новини на цю ж тему