Брок: ЄС не направляє спостерігачів на "вибори" ДНР і ЛНР

Євросоюз не визнає так званих "виборів" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" на Донбасі і не надсилає жодної спостережної місії від Європарламенту, заявив голова Комітету із закордонних справ законодавчого органу ЄС Елмар Брок.

"ЄС не визнає ці вибори, які будуть проведені всупереч українському законодавству, а отже, будуть нелегітимними. Крім того, такі вибори повністю протирічать букві й духу Мінського протоколу і націлені на підрив мирного процесу на Донбасі", - зазначив пан Брок.

За його словами, окремі євродепутати, зокрема, Бела Ковач із Угорщини, які зголосилися бути спостерігачами на сепаратистських "виборах", не мають мандата Європарламенту і виступають як приватні особи.

"Якщо це підтвердиться, я заявляю: ці депутати не мають жодного мандата від будь-яких органів парламенту, щоб спостерігати за цими виборами чи говорити від їхнього імені. Будь-які коментарі, які вони можуть зробити щодо проведення або результатів виборів цих псевдовиборів, не мають ніякого відношення до Європарламенту та Євросоюзу", - заявив Елмар Брок.