"Эхо Москвы" оскаржить у суді попередження Роскомнагляду

Радіостанція "Эхо Москвы" оскаржить у суді попередження, винесене їй Роскомнаглядом, заявив редактор станції Олексій Венедиктов.

Роскомкомнагляд виніс попередження "Эху Москвы" у зв'язку з програмою "Своими глазами" від 29 жовтня, в якій, на думку відомства, "містилася інформація, що виправдовує практику воєнних злочинів".

Роскомнагляд повідомив, що розшифровка програми розміщена на сайті радіостанції. На сайті "Эха Москвы" вказано, що розшифровка видалена на вимогу Роскомнагляду. Замість неї там розміщена копія листа із попередженням.

Головний редактор сайту "Эхо Москвы" також пообіцяв оскаржити попередження в суді: "Ми не згодні з цим. Ми безумовно будемо відстоювати свою позицію в суді і добиватися зняття попередження".

29 жовтня гостем програми "Своими глазами" був кореспондент Los Angeles Times Сергій Лойко. Мова йшла про бої за Донецький аеропорт.

За словами Венедиктова, "оскільки у попереджені не вказані конкретні порушення закону, а інтерв'ю було в прямому ефірі - йдемо до суду".

Прес-секретар Роскомнагляду Вадим Ампелонський заявив, що "Эхо Москвы" має повне право оскаржити рішення у суді і назвав це "цивілізованим методом оскарження рішень держорганів".