МЗС: на спостерігачів за "виборами" на Донбасі чекають наслідки

На іноземних спостерігачів, що приїхали на "вибори" у самопроголошених ДНР та ЛНР, чекають правові наслідки, заявили у міністерстві закордонних справ України.

"Своїм приїздом у Донецьку та Луганську області ці самопроголошені спостерігачі - представники маргінальних політичних сил - порушили законодавство України", - ідеться у заяви.

В МЗС також наголосили, що "жодна авторитетна міжнародна організація та жодна демократична держава світу не визнає цих псевдовиборів та не направляла на них своїх спостерігачів".

Депутат Європарламенту від Франції Жан-Люк Шефхаузен, якого цитує агенція "РИА Новости", заявив, що не розуміє такого ставлення з боку влади України.

"Мені шкода, що мене включили до чорного списку, бо до цього я кілька разів був на виборах в Україні. Я всього лиш спостерігаю за їхнім перебігом. Якби я побачив, що щось не так, я б про це повідомив. Мій обов'язок - приїхати сюди і захищати права людей", - у свою чергу сказав депутат верхньої палати парламенту Італії Лючіо Малан.

За інформацією агенції, на "вибори" до ДНР приїхали 70 іноземних спостерігачів із більшості європейських країн, а також із США.

У Києві вже пообіцяли, що оголосять їх персонами нон ґрата.