Лисенко: Україна не оформляла п'ятий гумконвой з Росії

Українська сторона не брала участі в оформленні п'ятої російської гуманітарної колони, яку Росія в неділю направила до Донецька і Луганська, повідомив на брифінгу речник РНБО Андрій Лисенко.

"Українська міжвідомча група, яка тимчасово перебуває у пункті пропуску "Донецьк", участі в оформленні вантажу не брала, оскільки офіційних повідомлень від російської сторони щодо намірів надати гуманітарний вантаж не надходило", - заявив пан Лисенко.

За даними РНБО, 32 вантажівки російської гуманітарної автоколони перетнули українсько-російський кордон на КПП "Донецьк" з 6:30 до 6:55 ранку.

При цьому в російському МНС повідомляли, що колона складалася більш як із ста машин. За словами представника МНС Росії Олега Воронова, вони везли понад тисячу тонн вантажу - харчів, медикаментів та будматеріалів.

За даними російської сторони, автоколона уже розвантажилася і рушила назад до РФ.

Це вже другий російський гуманітарний конвой впродовж тижня - у п'ятницю, 31 жовтня, Росія направила до Донецька і Луганська ще сто вантажівок. Тоді в РНБО також заявили, що українські прикордонники не оформляли вантаж.