Російські війська не залишили Ад, Чонгар і Стрілкове – Держприкордонслужба

Попри домовленість силовиків Росії та України про відведення російських військ з трьох ділянок Херсонської області до 18.00 дев’ятого грудня, солдати так і не залишили зайняті території.

Про це ВВС Україна повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"Частина російських військ була відведена – техніка. Вживаються заходи, щоб в межах домовленостей спонукати російську сторону до остаточного відходу військ. Вчора вони так і не відійшли. На блокпосту у селі Стрілкове російські вояки залишились" - заявив пан Слободян.

За його словами, українська газорозподільча станція та бурові вишки біля села Стрілкове ще перебувають під контролем росіян.

"Були гарантії з російського боку, що їхні сили будуть відведені до 18.00 9 грудня. Будемо чекати, що сьогодні домовленості будуть виконані", - додав речник служби.

9 грудня голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко повідомив про домовленість з російською стороною про відведення військ з тимчасово окупованих частин Херсонської області: півострова Ад (Чаплинський район), Чонгар (Генічеський район), а також села Стрілкове на Арабатській стрілці.