Вірменія: у Гюмрі очікують похоронів сьомої жертви

Гюмрі Копирайт изображения AP
Image caption На могили загиблих у Гюмрі місцеві жителі приносять квіти

У вівторок у вірменському місті Гюмрі очікують прибуття тіла шестимісячної дитини, що стала сьомою жертвою жорстокого убивства, скоєного, як припускають слідчі, військовослужбовцем із російської бази.

Шестимісячний Сергій був єдиним вцілілим після нападу на родину Аветисянів. Шестеро його родичів загинули рівно тиждень тому у своєму будинку в Гюмрі.

За звинуваченнями у вбивстві затримали солдата строкової служби російської 102-ої військової бази, що дислокується у Гюмрі, Валерія Пермякова.

Одночасно із повідомленнями про смерть дитини з'явилися чутки про перекидання зі столиці Вірменії до Гюмрі додаткових поліцейських сил для посилення заходів безпеки.

Пізніше прес-служба поліції країни пояснила, що кілька підрозділів направили до Гюмрі для зміни на службі колег.

Минулого тижня у місті пройшли багатотисячні демонстрації із вимогою видати зловмисника під юрисдикцію Вірменії. Мітинги вилилися у сутички із поліцією, у результаті яких постраждали 20 людей.

Після цього правоохоронні органи країни посилили цілодобову охорону довкола об'єктів російської військової бази і будівлі консульства РФ у Гюмрі.

Ситуація у місті нині спокійна, і зовні немає жодних ознак можливого її загострення, повідомляє із Гюмрі кореспондент ВВС Олексій Манвелян.

Проте смерть маленького Сергія може стати причиною загострення ситуації, вважає член Ради старійшин Гюмрі Левон Барсегян.

Дитину поховають поруч із рідними, найімовірніше, 21 січня.

Напередодні сотні гюмрійнів до глибокої ночі приходили до опечатаних воріт будинку родини Аветисянів.