Штаб АТО не підтверджує дані про відхід з Дебальцевого

У прес-центрі АТО наразі ні підтверджують, ні спростовують інформацію про відхід українських сил з Дебальцевого, однак обіцяють надати офіційний коментар по ситуації в місті згодом.

Раніше депутат та командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко на своїй сторінці у Facebook написав про те, що українські сили "планово та організовано" відходять з Дебальцевого.

Також у прес-центрі АТО зранку 18 лютого повідомили про те, що українські сили в Дебальцевому "після перегрупування продовжили опір ворогу".

"На даний час у Дебальцевому триває бойова операція", - йшлося в повідомленні.

За інформацією Семена Семенченка, українська армія не контролює трасу "Дебальцеве-Артемівськ" через те, що сепаратисти захопили селище Логвинове. Водночас, всі інші дороги в районі "щільно тримають Нацгвардія, "Донбас" та частини ЗСУ".

"Почала працювати наша артилерія, котра не дає противнику збиратися в ударні кулаки, давить його вогневі точки. Дорогу життя щільно тримають наші частини, постійно відбиваючи атаки терористів. Працюють гаубиці, "Гради", "Урагани", міномети, танки", - написав командир "Донбасу".

Новини на цю ж тему