Марш гідності пройде в Києві о 13:30 в неділю

У неділю 22 грудня в Києві пройде Марш гідності, участь у якому візьмуть президенти Німеччини, Польщі, Литви, Грузії, Молдови, Словаччини і президент ЄС.

"Марш Гідності пройде вулицями Інститутська, Шовковична, Грушевського, Європейською площею і завершиться Молитвою за мир на Майдані Незалежності", - повідомила прес-служба президента Порошенка.

Про те, що президент Німеччини Йоахім Гаук відвідає Україну для участі у вшануванні пам'яті загиблих під час акцій протесту на Майдані Незалежності в Києві 22 лютого, повідомила на офіційному сайті прес-служба німецького президента.

"Президент Німеччини Йоахім Гаук відвідає Київ 22 лютого на запрошення Президента України Петра Порошенка", - сказано в повідомленні.

Президент Європейської Ради Дональд Туск повідомив про свою участь у Марші гідності в Києві через свій офіційний екаунт у мережі Twitter.

Раніше про наміри взяти участь у вшануванні загиблих на Майдані рік тому заявили прес-служби президентів Польщі Броніслава Коморовського, Литви Далі Грібаускайте, Грузії Георгія Маргвелашвілі, Словаччини Андрія Кицьки і Молдови Ніколай Тімофті.