У Києві тисячі людей зібралися на "Марш гідності"

Тисячі людей зібралися в українській столиці на "Марш гідності", що присвячений вшануванню загиблих під час протестів на Майдані, повідомляє кореспондент ВВС Україна.

Час від часу люди скандують "Слава Україні - Героям слава!"

"Марш Гідності пройде вулицями Інститутська, Шовковична, Грушевського, Європейською площею і завершиться Молитвою за мир на Майдані Незалежності", - повідомила напередодні прес-служба президента Порошенка.

Участь Марші беруть президенти Німеччини, Польщі, Литви, Грузії, Молдови, Словаччини і президент ЄС.

Про те, що президент Німеччини Йоахім Гаук відвідає Україну для участі у вшануванні пам'яті загиблих під час акцій протесту на Майдані Незалежності в Києві 22 лютого, повідомила на офіційному сайті прес-служба німецького президента.

"Президент Німеччини Йоахім Гаук відвідає Київ 22 лютого на запрошення Президента України Петра Порошенка", - сказано в повідомленні.

Президент Європейської Ради Дональд Туск повідомив про свою участь у Марші гідності в Києві через свій офіційний екаунт у мережі Twitter.

Раніше про наміри взяти участь у вшануванні загиблих на Майдані заявили прес-служби президентів Польщі Броніслава Коморовського, Литви Далі Грібаускайте, Грузії Георгія Маргвелашвілі, Словаччини Андрея Кіски і Молдови Ніколай Тімофті.

Новини на цю ж тему