ОБСЄ: після трьох днів затишшя біля с.Широкине був бій

Після триденного періоду відносного затишшя в районі н.п. Широкине (поблизу Маріуполя) в суботу ввечері поновилися бойові дії, сказано в звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

Так, в оприлюдненому в неділю, 12 квітня, звіті місії наголошується, що на східній околиці контрольованого українськими військовими н.п. Бердянське о 18.35 суботи спостерігачі ОБСЄ почули танкові постріли. За оцінкою спостерігачів міжнародної місії, постріли йшли з території, контрольованої урядом України, і вогонь вівся в бік Широкиного.

"Після того, як СММ покинули територію - через 15 хвилин після обстрілу танка - вони почули вогонь зі стрілецької зброї та кулеметів між сторонами, які контролюють Бердянське і Широкине", - сказано в звіті ОБСЄ.

В 19.05 суботи, спостерігачі місії в Маріуполі чули звуки, які вони розцінили як переривчастий і важкий вогонь міномета в районі Бердянське-Широкино. Вони також бачили спалахи, які вказують на такий вогонь з цієї області. "Бій тривав близько трьох годин", - сказано в звіті СММ ОБСЄ.

Водночас у міжнародній місії поінформували, що, незважаючи на заяви "ДНР" про не встановлене число жертв серед мирного населення в селищі Широкине в ході бою, спостерігачам СММ 11 квітня було відмовлено в наданні доступу до того населеного пункту.

Раніше прес-служба АТО повідомила, що в суботу ввечері позиції українських військових були обстріляні бойовиками 18 разів.