Венеціанське бієнале: у російський павільйон прийшли "зелені чоловічки"

У російському павільйоні на Венеціанському бієнале з'явилася група людей у військовому камуфляжі з написами On Vacation ["у відпустці"].

Як повідомляє з Венеції кореспондент Бі-бі-сі Олександр Кан, активісти, імовірно українські митці, ніяк не заважають роботі виставки, а просто картинно фотографуються з усіма охочими, стверджуючи при цьому, що вони тут у відпустці.

Українські інтернет-ресурси повідомляють, що група художників дійсно представляє Україну, а їх метою є привернути увагу відвідувачів виставки до проблем своєї країни і нагадати про анексію Криму Росією. Також повідомляється, що акція проходитиме до 9 травня.

Венеціанське бієнале поки працює лише для фахівців, журналістів та митців. Для публіки 56-я міжнародна художня виставка відкриється 9 травня і працюватиме до 22 листопада.

Російська влада відкидає звинувачення України та західних країн, які заявляють про участь російських військовослужбовців в конфлікті на Донбасі. При цьому минулого року Олександр Захарченко, який називає себе прем'єр-міністром невизнаної "ДНР", заявляв, що на боці "республіки" воюють кадрові російські військові, які взяли для цього відпустку.