Туреччина збиватиме іноземні літаки в своєму небі

Туреччина має намір збивати військові літаки інших країн, якщо вони порушуватимуть її повітряний простір, заявив прем'єр-міністр країни Ахмед Давутоглу.

У п'ятницю турецькі ВПС збили безпілотник, який вторгся в повітряний простір країни поблизу кордону з Сирією. Кому належав літальний апарат - не уточнювалася.

"Ми вчора збили безпілотник. Якби це був літак, ми би діяли точно так само. Наші правила гри відомі. Хто б не порушував наші кордони, він отримає необхідну відсіч", - заявив Давутоглу на мітингу правлячої Партії справедливості і розвитку в місті Кайсері.

США припускають, що Туреччина могла збити російський дрон, заявив в інтерв'ю агентству Reuters представник американської адміністрації, правда, уточнивши, що мова йшла про попередню інформацію.

Міністерство оборони Росії заявило, що всі літаки ВКС РФ в Сирії повернулися на базу, а безпілотники функціонують у плановому режимі.

На початку жовтня російські військові літаки двічі порушували повітряний простір Туреччини під час проведення повітряної кампанії в Сирії.

Анкара і НАТО гостро скритикували дії російських військових.

Новини на цю ж тему