У Павлограді призначили другий тур виборів

Павлоград Копирайт изображения petro poroshenko

Територіальна виборча комісія призначила другий тур голосування на виборах мера міста Павлоград Дніпропетровської області, про це ВВС Україна повідомив спостерігач громадянської мережі "Опора".

Комісія ухвалила рішення більшістю голосів про повторне голосування, розповів спостерігач Андрій Хорін, який перебуває у місті.

Керівник прес-центру партії "Укроп" Євгенія Кравчук також повідомила, що ТВК ухвалила рішення про другий тур виборів у Павлограді.

"12 членів комісії за, 5 - проти", - написала пані Кравчук у Facebook.

Водночас, за її словами, кандидат від партії Євген Тєрєхов все одно оскаржить постанову ЦВК, яка дозволяє не проводити другий тур виборів у місті.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що міліція порушила справу через дії ЦВК та кваліфікувала їх як "пряме обмеження виборчих прав громадян і пряме порушення закону про місцеві вибори".

Водночас те, що ТВК вирішило проводити другий тури виборів міністр назвав "дуже правильним".

У вівторок ЦВК ухвалила роз’яснення, що у разі, коли на момент проведення виборів у місті кількість виборців зменшилась нижче 90 тисяч, то можна змінити виборчу систему і не проводити другий тур голосування.

З таким рішенням ЦВК не погодився заступник голови комісії Андрій Магера. Його засудили організації з контролю над виборами - КВУ та "Опора".

Президент Порошенко також висловив обурення ситуацією довкола виборів у Павлограді.