Через напади в Ізраїлі загинуло 5 людей

Щонайменше п'ятеро людей загинуло внаслідок двох атак, що сталися в четвер в Ізраїлі та на Західному березі ріки Йордан, повідомляє влада країни.

Під час першого нападу через ножові поранення загинули двоє ізраїльтян, які перебували біля входу до торгового центру в Тель-Авіві. Нападника-палестинця затримала поліція.

Пізніше ще троє людей загинуло внаслідок стрілянини біля поселення Гуш-Етціоні на Західному березі річки Йордан. Нападник відкрив вогонь з авто та врізався у натовп перехожих на людному переході. Його затримала та допитала поліція.

Ізраїльська поліція повідомляє, що серед загиблих у другій атаці - один ізраїльтянин. Водночас місцеві ЗМІ кажуть про смерть двох євреїв - 18-річного американського туриста та 50-річного ізраїльтянина - та ще одного палестинця.

Внаслідок хвилі нападів протягом останніх двох місяців в регіонів загинуло 15 ізраїльтян та кілька десятків палестинців.

Водночас радикальне палестинське угруповання "Хамас" закликало своїх прихильників продовжувати напади.

Напруга виникла через чутки про наміри Ізраїлю зробити більш жорсткими правила відвідування кількох релігійних місць, які вважаються святими і серед євреїв, і серед мусульман. Ізраїльська влада заперечила такі плани.