Гройсман: з бюджетом-2016 "все тільки розпочинається"

Гройсман Копирайт изображения UNIAN

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що робота над удосконаленням ухваленого бюджету на 2016 рік триватиме у січні-лютому. За його словами, буде створена робоча група, яка розроблятиме план дій для стимулювання внутрішнього виробника і розвитку економіки.

"З цим бюджетом все тільки розпочинається, розпочинається дуже серйозна аналітика і формування нової економічної політики на 2016 рік", - цитує пана Гройсмана веб-сайт Верховної Ради України.

Голова парламенту також відзначив, що рішення про ухвалення бюджету, за яке депутати проголосували в ніч на п'ятницю, не дозволило дестабілізувати ситуацію в країні: "Ми розчарували тих, хто хотів запустити сценарій різносторонньої дестабілізації, починаючи з фінансової і завершуючи політичною кризою".

За бюджет 2016 року о 4:04 віддали свої голоси 263 депутати. Проект підтримала більшість фракцій "Блоку Петра Порошенка", "Народного фронту", "Радикальної партії Олега Ляшка", груп "Партія "Відродження" та "Воля народу", а також кілька позафракційних депутатів і один депутат від фракції "Об'єднання Самопоміч".