НАБУ: обшуки у депутата Онищенка проводили через Укргазвидобування

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) заявило, що у середу проводило в Києві і області обшуки "в офісах фірм, діяльність яких пов’язують зі злочинними схемах реалізації природного газу". У повідомленнях ЗМІ йшлося про обшук в офісі депутата фракції "Воля народу" Олександра Онищенка.

"Обшуки було проведено у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем при реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ПАТ 'Укргазвидобування'", - говориться у повідомленні НАБУ.

Там відзначають, що через ймовірні зловживання, газ продавався за заниженими цінами, що завдало державі збитків на понад 1 млн грн.

"У ході обшуку в одному з офісів було виявлено табличку, яка вказує, що в ньому начебто розташовано приймальню народного депутата Олександра Онищенка, про що він публічно заявив у ЗМІ. Однак, згідно з даними Верховної Ради України, приймальня народного депутата за вказаною адресою не зареєстрована. Право власності на офіс, у якому проводиться обшук, народному депутату також не належить", - додали у НАБУ.

В антикорупційному бюро також підтвердили інформацію про виклик пана Онищенка "як свідка на допит у провадженнях, в яких фігурує Микола Мартиненко (екс-депутат від "Народного фронту". - Ред.)".