Дві затримані у справі Сан-Бернардіно - росіянки

Двоє з трьох затриманих американською поліцією у справі про стрілянину у Сан-Бернардіно, що забрала життя 14 людей у грудні минулого року, - росіянки.

Як повідомляє американська прокуратура, один із затриманих - старший брат Саєда Різвана Фарука Саєд Рахіль Фарук. Разом із ним затримали його дружину, росіянку Тетяну Фарук, а також її сестру Марію Черних.

За даними прокуратури, пані Черних - дружина Енріке Маркеса - ще одного підозрюваного у справі про стрілянину у Сан-Бернардіно. Слідство вважає, що саме він купив зброю, яку потім використали нападники.

Ані Фарука-старшого, ані росіянок не звинувачують у причетності до стрілянини. Прокуратура підозрює їх у злочинній змові, укладенні фіктивного шлюбу і наданні неправдивих свідчень.

На думку слідства, росіянки вийшли заміж за Фарука-старшого і Маркеса тільки для того, щоб залишитися у США. Крім того, Черних під час допиту у зв'язку зі стріляниною у Сан-Бернардіно заявила, що живе з чоловіком, хоч потім це не підтвердилося.

Стрілянина у Сан-Бернардіно сталася у грудні минулого року. Напад здійснило подружжя Саєд Фарук та Ташфін Малік. Обидва нападники загинули під час переслідування поліцією.